Каталог матеріалів

Урок №22 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Народні майстри. Українські народні іграшки, свистунці.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №22 Народні майстри. Українські народні іграшки, свистунці. СМ: Фото українських народних іграшок. ХТД: Ліплення одного з персонажів української народної казки «Лисичка, Котик і Півник» (пластилін)

Мета: ознайомити учнів із українськими народними іграшками, з технікою виготовлення народної іграшки; вчити учнів працювати з пластиліном; розвивати навички ліплення, творчі здібності, уяву, фантазію, дрібну моторику рук; виховувати любов та повагу до праці народних майстрів.

Обладнання: мультимедійний комплект, пластилін, стек, дошка для ліплення.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-6. Відгадайте загадку.

Слайд7. Поміркуйте, як одним словом можна назвати слова-відгадки?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд8. У різних видах мистецтва образи тварин є дуже популярними.

Слайд9. Складіть з літер слово.

Слайд10. Чи є у вас улюблена іграшка? З якого матеріалу вона виготовлена?

Слайд11. Розгляньте зображення, як виглядали іграшки в давнину. З яких матеріалів вони виготовлені?

Слайд12. Деякі іграшки, наприклад глиняні свистунці, можуть звучати.

Слайд13. Поміркуйте!

Слайд14. Відгадайте назву казки, розгадавши загадку.

Слайд15-17. Пофантазуйте та придумайте!

Слайд18. Фізкультхвилинка.

 

Практична діяльність учнів

Слайд19. Інструктаж. Правила роботи з пластиліном.

Слайд20. Виліпіть одного з персонажів української народної казки «Котик і півник» (пластилін).

Слайд21-23. Виліпіть одного з персонажів української народної казки «Котик і півник» (пластилін).

Підсумок

Слайд24. Продемонструйте власні вироби.

Слайд25. Яка ваша улюблена тварина? Опишіть, як вона виглядає. Чи є про неї казка?

Рефлексія

Слайд26. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні