Каталог матеріалів

Урок №22 для 4 класу з я досліджую світ за Н. Бібік - Місяць — природний супутник Землі

DESCRIPTION

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Бібік Н.М., Бондарчук Г.П

Урок №22. Місяць — природний супутник Землі

Мета: розкривати основні характеристики природного супутника Землі, фази Місяця, місячне і сонячне затемнення, вчити спостерігати за Місяцем; розвивати вміння порівнювати, аналізувати, вибирати головне, робити висновки; виховувати прагнення досліджувати навколишній світ. 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Дай відповіді на запитання.

Слайд6. Місяць – природний супутник Землі.

Слайд7. Діаметр Місяця у чотири рази менший від земного.

Слайд8. Поясни схематичний малюнок.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Цікавинка.

Слайд11. Перегляд навчального відео

Слайд12. Розкажи.

Слайд13. Словничок.

Слайд14. Як ти гадаєш, від чого залежать зміни вигляду на небі нашого супутника?

Слайд15. Поміркуй.

Слайд16. Фізкультхвилинки.

Слайд17. Порівняй.

Слайд18. За малюнком розкажи, як рухається Місяць навколо Землі.

Слайд19. Досліджуємо разом.

Слайд20. Якщо Місяць перебуває між Землею і Сонцем, то відбувається сонячне затемнення.

Слайд21. Місячне затемнення відбувається, коли Сонце, Земля і Місяць розташовані на одній лінії.

Слайд22. Як ти гадаєш?..

Слайд23. Довідничок

Слайд24. Періодичне підвищення рівня води в океанах і морях під впливом Місяця називають припливом, а періодичне пониження її рівня — відпливом.

Слайд25. Цікаво знати

Слайд26. Як ти гадаєш?..

Слайд27. Назви фази Місяця.

Слайд28. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Пофантазуй.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні