Каталог матеріалів

Урок №21 з курсу "Я досліджую світ" для 3 класу за Н. Будною - Зовнішність і краса людини

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №21. Зовнішність і краса людини

Мета: дати учням розуміння того, що краса є більше, ніж зовнішній вигляд, і розвиток позитивного ставлення до власної зовнішності, вивчити вплив соціокультурного середовища на уявлення про красу і зовнішній вигляд, розглянути етичні питання, пов'язані з корекцією зовнішності та їх вплив на психічне здоров'я, обговорити важливість здорового способу життя і звичок догляду за собою для досягнення загального самопочуття і зовнішньої привабливості, вивчити те, як ідеали краси різняться в різних культурах і їх вплив на індивідуальні стандарти краси, надати учням знання про важливість зовнішнього вигляду, допомогти їм розуміти його комплексний характер і вплив на психічне та фізичне благополуччя.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Привітання «Ми – неповторні»

Слайд6. Розглянь малюнки. Що спільного між людьми, і чим вони відрізняються.

Слайд7-10. Розгляньте світлини. Хто з дітей має привабливу зовнішність, а хто — ні? Поясніть свою думку.

Слайд11. Прочитай.

Слайд12. Вправа «Дзеркальце, скажи»

Слайд13. Словничок.

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15. Робота в підручнику.

Слайд16. Поясни прислів’я.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Розкажи.

Слайд19. Робота в підручнику.

Слайд20. Перевір себе.

Слайд21. Обери правила гігієни, яких ти дотримуєшся.

Слайд22. Робота в зошиті.

Слайд23. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Поясни прислів’я.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні