Каталог матеріалів

Урок №21 для 3 класу з я досліджую світ за Г. Гільберг - Які тіла нас оточують і з чого вони складаються

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.

Урок №21. Які тіла нас оточують і з чого вони складаються

Мета: ознайомити з поняттям «агрегатний стан»; продовжувати формувати вміння наводити приклади тіл і явищ природи; розрізняти і називати тіла неживої і живої природи; тіла природи і ті, що створила людина; складати перелік тіл неживої/живої природи на основі власних спостережень; виявляти у природному оточенні тіла неживої і живої природи, встановлювати зв’язки між ними; виявляти у своєму оточенні тіла неживої природи і класифікувати їх за певними ознаками (формою, кольором, станом тощо); порівнювати тіла неживої природи за зовнішніми ознаками/на основі досліджених властивостей; продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Ранкове коло.

Слайд4. Фенологічні спостереження.

Слайд5. Робота з підручником.

Слайд6. Поміркуй.

Слайд7. Поміркуй.

Слайд8. Робота з підручником.

Слайд9. Робота з підручником.

Слайд10. Бесіда за змістом прочитаного.

Слайд11. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд12. Виконайте дослід. Дізнайтеся, чи змінює повітря форму та об’єм.

Слайд13. Робота з підручником.

Слайд14. Словникова робота.

Слайд15. Агрегатні стани води.

Слайд16. Знайдіть у переліку назву однієї й тієї самої речовини в різних агрегатних станах.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Робота з підручником.

Слайд19-22. Робота в зошитах.

Підсумок

Слайд23. Висновок.

Слайд24. Чи знаєте ви, що…

Слайд24. Домашнє завдання.

Слайд25. Вправа «Незакінчене речення».

Рефлексія

Слайд26. Рефлексія. Оберіть оцінку власного успіху, в залежності від того, як ви працювали на уроці

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні