Каталог матеріалів

Урок №21 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Як отримують інформацію люди з порушенням зору? Комікс: «Що робити, якщо загу¬бишся?»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №21. Як отримують інформацію люди з порушенням зору? Комікс: «Що робити, якщо загубишся?»

Мета: ознайомити дітей зі шрифтом Брайля, з його винекненням, спробувати викласти своє ім’я та/або прізвище шрифтом Брайля; спробувати прочитати зі закритими очима, пояснити можливі небезпеки, з якими може стикатися дитина в довкіллі; визначити осіб, які можуть надати допомогу в разі небезпеки; вчити розрізняти ситуації, коли він / вона або інші люди потребують допомоги; моделювати свою поведінку в ситуації небезпеки.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2-3. Привітання.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розглянь світлину. Чи знаєш ти, для кого призначені ці крапочки-пухирці?

Слайд6. Шрифт Брайля.

Слайд7. Обчисли.

Слайд8. Як ти гадаєш..?

Слайд9. Розглянь, як позначаються букви у шрифті Брайля.

Слайд10. Поміняйтеся з однокласниками дощечками і спробуйте "прочитати" написи із заплющеними очима.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Розглянь як виглядають цифри, написані шрифтом Брайля.

Запиши дату свого народження.

Слайд13-14. Обери правильні варіанти.

Слайд15. Назви емоції.

Слайд16. Добери до поданих слів слова з протилежним значенням.

Слайд17. Яка дата тут зазначена?

Слайд18. Робота в підручнику.

Слайд19. Поміркуй.

Слайд20. Розглянь уважно малюнок.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22-27. Запам’ятай правила безпеки. Доповни, де необхідно, словом «НЕ»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28.Кошик запитань.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні