Каталог матеріалів

Урок №21 для 1 класу з математики за С. Логачевською - Пряма, крива, ламана лінії.

Нова українська школа - http://vsimppt.com/

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника за підручником «Математика. Автори: С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська,

О. А. Комар (2018)» для 1 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №21. Пряма, крива, ламана лінії

Мета: познайомити дітей із геометричними поняттям пряма, крива, ламана; навчити дітей розрізняти пряму, криву і ламану лінії; навчити зображати пряму, криву і ламану на папері; закріплювати навички лічби та порівняння у межах 10; розвивати уважність, спостережливість; виховувати у дітей старанність і охайність під час креслення.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Лічба від 1 до 10 у порядку зростання

Слайд 4. Робота над загадкою

Слайд 5. Повторення складу числа 3

Слайд 6. Повторення вивченого матеріалу. Порівняння кількості об’єктів

Слайд 7. Мотивація навчальної діяльності. Гра «Шифр»

Слайд 8. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 9-10. Робота з підручником. Пряма, крива, ламана лінії

Слайд 11. Довідничок

Слайд 12. Гімнастика для очей

Слайд 13. Робота з підручником. Незамкнена ламана, замкнена ламана

Слайд 14. Довідничок

Слайд 15. Робота з підручником. Логічне завдання

Слайд 16. Фізкультхвилинка

Слайд 17-18. Настанова вчителя. Сиди правильно. Орієнтування у зошиті

Слайд 19-23. Робота у зошиті

Слайд 24. Пальчикова гімнастика

Слайд 25-27. Робота у зошиті

Слайд 28. Рухлива вправа

Слайд 29. Закріплення вивченого матеріалу. Робота за малюнком

Слайд 30. Логічне завдання. Ознайомлення з кругами Ейлера

Слайд 31. Інтерактивне завдання

Слайд 32. Рефлексія. Вправа «Оберіть свій олівець»

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні