Каталог матеріалів

Урок №21 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Дії додавання і віднімання. Знаки «+» і «–». Складання за малюнками рівностей і їх читання.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №21. Дії додавання і віднімання. Знаки «+» і «–». Складання за малюнками рівностей і їх читання.

Мета: формувати поняття дії додавання і віднімання, знаки «+» і «–», вміння визначати розміщення предметів у просторі , вміння порівнювати числа, узагальнювати за спільними ознаками; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-6. Порівняй кількість предметів.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Робота в зошиті. Хвилинка каліграфії .№5 с 21.

Слайд 8. Скільки зліва окремо дорослих, дітей? Скільки їх разом? Це можна записати так 2+1. Це вираз. Знак «+» означає додати. Скільки всього членів сім’ї? .

№2 с 23.

Слайд 9. Скільки справа дорослих? Це можна записати виразом: 3-1=2. Знак «-» означає відняти. №2 с 23.

Слайд 10. Прочитай рівності. Поясни, як їх склали. Доповни. №3 с 23.

Слайд 11. Петрик старший від Олі. Олі стільки ж років, скільки й Андрійкові. Хто з хлопчиків старший. №4 с 23.

Слайд 12. Рухлива вправа.

 Слайд 13. Скільки всього фігур? Чим відрізняються групи фігур? №5 с 23.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15.  Робота з зошитом . Розглянь малюнки та рівності до них. №1 с 21

Слайд 16. Робота з зошитом . Доповни рівності за малюнками. №1 с 21

 Слайд 17. Робота з зошитом. Доповни рівності за малюнками. №2 с 21

Слайд 18.  Робота в зошиті. Впиши пропущені числа. №3 с 21.

Слайд 19. Полічи листочки зліва направо. Розфарбуй четвертий листочок. Яким він буде по порядку справа? №4 с 21.

Слайд 20 . Рухлива вправа

Слайд 21. Вчимося рахувати від 1 до 5. (відео)

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні