Каталог матеріалів

Урок №21 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Чому зникають рослини / тварини / речі?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №21. Чому зникають рослини, тварини, речі?

Мета: продовжити ознайомлювати дітей із областями й містами України; ознайомити з культурно-історичними пам’ятками Житомирської області, а саме — із замком Радомисль; дослідити, як раніше виготовляли папір; дослідити, чому зникають історичні пам’ятки; закріплювати вміння визначати тривалість подій; ознайомити дітей із тваринним і рослинним світом Поліського заповідника; поглибити знання про Червону книгу України; збагатити знання про природу й заходи щодо її збереження; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати любов до України, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Перегляд відео “Радомишль. Україна. Моя країна”

Слайд6. Перегляд відео “Замок Радомисль. Житомирська область”.

Слайд7. Обчисли.

Слайд8. Проблемне запитання.

Слайд9. Розглянь малюнок в підручнику.

Слайд10. Проблемне запитання.

Слайд11. Практична робота.

Слайд12. Розгляньте зображення пристроїв, якими користувалися дослідники й дослідниці Поліського зоопарку менше 50-ти років тому, аби зафіксувати зображення рослин і тварин. Чому ці пристрої зникли з нашого побуту? Обґрунтуйте свою думку.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Вправа “Поміркуй і поясни”

Слайд15. Слово вчителя.

Слайд16. Словничок.

Слайд17. Перегляд відео “Поліський заповідник — українська тайга”.

Слайд18. Познач лише ті фото, на яких люди завдають шкоди довкіллю. Що ти їм порадиш?

Слайд19. Запиши в зошиті, у яких екологічних заходах тобі вдалося або хочеться взяти участь.

Слайд20. Сторінками Червоної книги України.

Слайд21.Фізкультхвилинка.

Слайд22. Об’єднай лінією відповідні зображення і підписи рослин, занесених до Червоної книги України.

Слайд23. Об’єднай лінією відповідні зображення і підписи тварин, занесених до Червоної книги України.

Слайд24. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Розташуй числа в порядку зростання. Запиши вислів, що утворився.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні