Каталог матеріалів

Урок №21 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Чому відбувається колообіг води в природі?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №21. Чому відбувається колообіг води в природі?

Мета: поглибити знання учнів про значення води, познайомити з кругообігом води в природі, розвивати логічне мислення, спостережливість, вчити міркувати на запропоновану тему, самостійно робити висновки, виховувати любов до природи, бережне відношення до неї.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадай.

Слайд5. Робота в підручнику.

Слайд6-7 Запам’ятай.

Слайд8. Розглянь хмарки. Чим вони відрізняються? Чи бачив ти дві однакові хмарки?

Слайд9. Чому хмари не однакові?

Слайд10-11. Як утворюються хмари?

Слайд12. Чому падає дощ?

Слайд13-14. Відгадай загадку.

Слайд15. Рухлива вправа.

Слайд16. Словничок.

Слайд17. Перегляд відео «Кругообіг води в природі»

Слайд18. Розглянь схему.

Слайд19. Як відбувається колообіг води в природі?

Слайд20. Словничок.

Слайд21. Поміркуй.

Слайд22. Творче завдання.

Слайд23. Фізкультхвилинка.

Слайд24. Дай відповіді на запитання.

Слайд25. Доповни схему.

Слайд26. Цікавинка.

Слайд27-30. Цікаво знати.

Слайд31. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Вправа «ПОПС»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні