Каталог матеріалів

Урок №20 для 6 класу з математики за О. Істер - Найменший спільний знаменник дробів. Зведення дробів до спільного знаменника. Порівняння дробів.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 20. Найменший спільний знаменник дробів. Зведення дробів до спільного знаменника. Порівняння дробів.

Мета: сформувати і закріпити знання на практиці з правил зведення до спільного знаменника та правил порівняння дробів; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють зводити дроби до спільного знаменника і порівнювати дроби.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-8. Основні поняття теми.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 9-10. Рухлива вправа.

Слайд 10- 16. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1-2 рівня складності: №215,217, 221, 224.

Слайд 17. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Завдання.
Від якого числа треба відняти 3,8, щоб добуток отриманої різниці та числа 5,5 дорівнював 34,1?

 

Слайд 19. Завдання:

Виконайте дії:

1) (69 ∙ 0,63 −10,098 : 5,4 − 20,54) : 0,324;

2) 0,98 ∙ 3,8 − 0,132 : 5,5 − 2,45.

Слайд 20-21. Індивідуальна робота.

Кінозал на денному сеансі в неділю був заповнений на 84 %. Скільки відвідувачів прийшло в кіно, якщо 3 особи становлять 2 % кількості місць у залі?

 

Слайд 22. Задачі на логіку.

Річка Рось на 38 км довша за річку Хорол. Знайдіть довжину кожної із цих річок, якщо їхня спільна довжина дорівнює 654 км?

Підсумок

Слайд 23. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 24. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 25. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні