Каталог матеріалів

Урок №20 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Г. Остапенко «На заправку»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №20. Г. Остапенко «На заправку»

Мета: далі ознайомлювати дітей із областями та містами України; поглибити знання про Житомирську область; навчити знаходити Житомирську область на мапі України; поглибити знання про льон як культурну технічну рослину; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати любов до України, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Вимовте подані склади спочатку пошепки, а потім голосно; спочатку повільно, а потім швидко.

Слайд6. Поправляємось.

Слайд7. Робота з чистомовкою.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9-13. Пригода третя. «На заправку»

Слайд14. Побесідуймо.

Слайд15. Знайди на контурній мапі (с.32-33) Житомирську область і зафарбуй її Познач обласний центр.

Слайд16.Фізкультхвилинка.

Слайд17. Перегляд відео “Про Житомир. Історія міста”

Слайд18-19. Пригадай події, про які йдеться у прочитаному уривку, та обери правильні варіанти відповідей.

Слайд20-21. З’єднай лінією зображення об’єкта й відповідну звукову схему.

Слайд22. Склади і запиши в зошиті веселу небилицю, використовуючи слова з попереднього завдання.

Слайд23. Перегляд відео “Процес виготовлення лляної нитки”

Слайд24. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Розгляньте схему і поясніть, де ще використовують льон.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні