Каталог матеріалів

Урок №2 для 8 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Н. Гущина, І. Василашко - Життєве самовизначення.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Здоров’я, безпека та добробут» з використанням навчального посібника «Здоров’я, безпека та добробут» Н.Гущина, І.Василашко для 8 класу за програмою НУШ

Урок №2. Життєве самовизначення.

Мета: Ознайомити учнів із поняттями «соціальний статус» та «соціальна роль». Показати значення соціальних ролей у житті людини. Формувати вміння аналізувати власні соціальні ролі та ролі інших людей. Виховувати повагу до оточення та відповідальність за виконання власних ролей. усвідомити значення родини як важливої цінності в житті людини; показати взаємозв’язок між сімейними ролями, відповідальністю та життєвим самовизначенням; розвивати навички самопізнання, критичного мислення, емпатії; формувати повагу до членів сім’ї та цінність сімейних традицій.

Очікувані результати: розуміють, що таке життєве самовизначення; можуть визначити свої інтереси, цінності та потенційні цілі; знають етапи прийняття рішень щодо майбутнього; усвідомлюють важливість особистої відповідальності за вибір.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Налаштування на роботу через коротку вправу.

Слайд4-5. Слово вчителя.

Слайд6-7. Словничок.

Слайд8. Життєві навички.

Слайд9-14. Вікторина «Вгадай статус».

Слайд15. Робота з підручником.

Слайд16-19. Поміркуймо.

Слайд20. Гімнастика для очей.

Слайд 21-22. Гра “Лінія часу”.

Слайд23-24. Поміркуймо.

Слайд25. Словничок.

Слайд26. Слово вчителя.

Слайд27. Інтерактивна вправа «Сімейні цінності».

Слайд28-29. Міні-дискусія.

Слайд30. Чи можете ви так сказати про себе?

Слайд31-34. Рольова гра «Ситуація в родині».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд35. Домашнє завдання .

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні