Каталог матеріалів

Урок №2 для 1 класу з музичного мистецтва за Л. Аристовою - У світі музики і барв

Безкоштовно

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Аристова, Н. Чєн»

Урок №2. У світі музики і барв

Виконавці – скрипалі/скрипальки, піаністи/піаністки; мелодія.

СММ: М. Скорик. «Мелодія» (скрипка); В. Моцарт «Соната № 16» (до мажор, фортепіано).

СМ: м/ф «Маленький Моцарт» (фрагмент).

ХТД: Н. Май «Пісня першокласника» - виконання

Мета: збагачувати музичний досвід учнів, розкриваючи особливості хоровод­ної, ігрової пісні; розвивати творчі здібності до музики, почуття ритму; виховувати інтерес до музики, уміння спілкуватися.

Очікувані результати: здобувач освіти співає вокальні вправи, пісню

Н. Май «Пісня першокласника» у відповідному настрої, характері; дотримується правил співу (постава, дихання); рухається в ритмі і темпі музики, узгоджує свої рухи з музичним супроводом (співом); імпровізує засобами пантоміми (міміка, жести); імпровізує голосом (музичні, мовленнєві інтонації), на музичних інструментах; називає свої уподобання у мистецтві; сприймає твір мистецтва та висловлює враження, добирає із запропонованих слів співзвучні особистим емоціям; презентує результати власної творчості (співає пісні, виконує танцювальні рухи).

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою: усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан);

культурної: опанування народних традицій; 

інноваційної: виявлення бажання впроваджувати нові ідеї.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Сьогодні на уроці вас чекає відкриття

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4. Пригадайте!

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5-6. Слово вчителя

Слайд7. Запам'ятайте!

Слайд8. Послухайте: Мирослав Скорик. Мелодія.

Слайд9. Дайте відповіді на запитання.

Слайд10. Визначте, як звучала мелодія.

Слайд11. Розгляньте зображення.

Слайд12-15. Слово вчителя

Слайд16. Послухайте: В. Моцарт «Соната № 16» до мажор.

Слайд17. Дайте відповіді на запитання.

Слайд18. Перегляньте мультфільм «Маленький Моцарт».

Слайд19. Дайте відповіді на запитання.

Слайд20. Пограємо разом на віртуальному піаніно.

Слайд21. Фізкультхвилинка

Слайд22-23. Пригадайте текст «Пісні першокласника».

Слайд24. Виконання «Пісні першокласника».

Слайд25. Гімнастика для очей

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Розгляньте малюнок і скажіть, як треба поводитися під час слухання музики.

Слайд27. Online завдання

Підсумок

Слайд28. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд29. Рефлексійна вправа «Дерево зростання»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні