Каталог матеріалів

Урок №2 для 3 класу з музичного мистецтва за Калініченко О.В. - Сопілка, інструментальна музика СМ: Дж. Ласт. Самотній пастух. Є. Козак — М. Корчинський. Співуча сопілка ХТД

Безкоштовно

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку з музичного мистецтва за підручником «Мистецтво». Автори: О. Калініченко, Л. Аристова» для 3 класу за програмою НУШ

Урок №2. Сопілка, інструментальна музика СМ: Дж. Ласт. Самотній пастух. Є. Козак — М. Корчинський. Співуча сопілка ХТД: «Шкільна пісня» (муз. і сл. Н. Май) — виконання; вокальна імпровізація М/ф «Світ чекає на відкриття. Сопілка»

Мета: ознайомити з музичним матеріалом, що побудований на фольклорі, формувати образне мислення, здатність порівнювати, давати назву відповідно до характеру. Розвивати фантазію, творчі навички, вокально-хорові вміння. Виховувати ціннісне ставлення до народних, класичних творів.

Очікувані результати: розпізнають звучання сопілки як народного духовного інструмента; визначають жанр і характер інструментальної музики; аналізують музичні твори через слухання; виконують пісню з урахуванням емоційного настрою; беруть участь у вокальній імпровізації (звуки природи, пасторальні мотиви); дотримуються правил культури слухання та співу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Налаштування через коротку ритмічну вправу.

Слайд4-5. Запитання.

Слайд6-7. Слово вчителя.

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Джеймс Ласт. Самотній пастух.

Слайд10. «Намалюй мелодію».

Слайд11.  Є. Козак — М. Корчинський. Співуча сопілка.

Слайд12-13. Яка музика звучала: вокальна чи інструментальна?

Слайд14.  Визнач, на якому інструменті грає Пан на картині.

Слайд15.  Пригадай, за що відповідає темп.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17. Мультфільм «Світ чекає на відкриття. Сопілка».

Слайд18. Обговорення мультфльму.

Слайд19-20.  Поміркуй, який шлях пройшла сопілка, щоб стати музичним інструментом.

Салйд21-22. Пригадаємо текст пісні «Шкільна пісня».

Слайд23. Виконання пісні «Шкільна пісня».

Слайд24. «Подих сопілки».

Слайд25. Відшукай в підручнику зображення готової флейти та зроби власну.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні