Каталог матеріалів

Урок №2 з етики для 6 класу за Мелещенко Т. В. - Потреби людини. Фізіологічні потреби. Чому важливі потреби в безпеці.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Етика» з використанням навчального посібника Мелещенко Т. В., Желіба О. В., Бакка Т. В., Ашортіа Є. Д., Козіна Л. Є.

Урок №2. Потреби людини. Фізіологічні потреби. Чому важливі потреби в безпеці.

Мета: допомогти учням розуміти природу та різновиди потреб людини, зокрема фізіологічні потреби, а також пояснити важливість потреби в безпеці для забезпечення гармонійного функціонування і розвитку особистості, пояснити, що кожна людина має різні потреби, які впливають на її поведінку та розвиток, пояснити різницю між потребами та бажаннями, розкрити різні види потреб, такі як фізіологічні, соціальні, психологічні та інші, пояснити, чому потреба в безпеці є однією з найважливіших для людини, розглянути, як вона пов'язана зі збереженням життя, фізичного та емоційного благополуччя.

Очікуванні результати: учні зможуть визначити поняття "потреба" і розрізнити її від бажань, розумітимуть, що існують різні види потреб: фізіологічні, соціальні, психологічні, знають про фізіологічні потреби людини, такі як потреба в їжі, воді, сні тощо, розумітимуть, як відповідь на фізіологічні потреби впливає на здоров'я та функціонування організм, пояснити, що потреба в безпеці є однією з найважливіших для людини, підсумовують основні важливі пункти уроку, підкреслити роль фізіологічних потреб і потреби в безпеці в житті людини.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Робота в підручнику.

Слайд4. Словничок.

Слайд5. Обери те, без чого людина не зможе прожити.

Слайд6-7. Запам’ятай.

Слайд8. Вправа «Трибуна думок»

Слайд9. Діти мають особливі потреби, які сприяють їх розвитку.

Слайд10. Микола, хоче мати речі, зображені на малюнку.

Слайд11. Запам’ятай.

 Слайд12. Вправа «Трибуна думок»

Слайд13. Прочитай висловлювання. Як ти їх розумієш?

Слайд14. Вправа «Трибуна думок»

Слайд15. Розглянь піраміда потреб Абрахама Маслоу.

Слайд16. Вправа «Трибуна думок»

Слайд17. Гімнастика для очей.

Слайд18. Слово вчителя.

Слайд19. Робота в підручнику.

Слайд20. Слово вчителя.

Слайд21. Прочитайте вислів давньогрецького філософа Сократа.

Слайд22. Вправа «Трибуна думок»

Слайд23. Робота в підручнику.

Слайд24. Слово вчителя.

Слайд25. Робота в підручнику.

Слайд26. Побесідуймо.

Слайд27. Перевір себе.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні