Каталог матеріалів

Урок №2 для 2 класу з музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Основні поняття: мелодія, вокальна музика СМ: Е. Гріг «Ранок» (у різних виконаннях) ХТД: «Здрастуй, рідна школо!»

Безкоштовно

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку з музичного мистецтва за підручником «Мистецтво».

 Автори: О. Калініченко, Л. Аристова» для 2 класу за програмою НУШ

Урок №2. Основні поняття: мелодія, вокальна музика СМ: Е. Гріг «Ранок» (у різних виконаннях) ХТД: «Здрастуй, рідна школо!», муз. А. Олєйнікової, сл. Н. Іванової — виконання; вокальна імпровізація .

Мета: дати визначення поняття «мелодія»; визначити важливість цього елемента музики для розвитку музичного мистецтва. Розвивати в учнів музично-художнє мислення, уяву, ритмічні навички. Виховувати художній смак, інтерес до класичної музики.

Очікувані результати: розуміють, що таке мелодія та чим вона відрізняється від акомпанементу; знають, що вокальна музика виконується голосом, а інструментальна — на музичних інструментах; мають уявлення про твір Е. Гріга «Ранок» та особливості його звучання у різних виконаннях; розвивають емоційне сприйняття музики та вміння висловлювати свої враження словами; відчувають задоволення від колективного співу та творчої діяльності; виявляють ініціативу у створенні власних музичних ідей під час імпровізації.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Е. Гріг. Ранок (у виконанні на фортепіано).

Слайд5. Е. Гріг. Ранок (у виконанні симфонічного оркестру).

Слайд6-7. Який ранок ти уявляєш, слухаючи музичний твір?

Слайд8.  Уяви себе художником/художницею: якими кольорами можна зобразити ранок?

Слайд9-10. Слово вчителя.

Слайд11.  Наспівай мелодію музичного твору «Ранок» на склад «ла».

Слайд12.  Словничок.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14-15.  Пригадаємо текст пісні «Здрастуй, рідна школо!»

Слайд16. Виконання пісні «Здрастуй, рідна школо!»

Слайд17. «Веселий диригент».

Слайд18-19. Уяви себе композитором/композиторкою і наспівай мелодію вечора.

Слайд20. «Хто перший?» (гра на уважність).

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні