Каталог матеріалів

Урок №2 для 5 класу з курсу "Вступ до історії України та громадянської освіти" за В. Власов - Історія як наука про розвиток

Безкоштовно

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Вступ до історії України та громадянської освіти» (підручник для 5 класу) В. Власов

Урок №2. Історія як наука про розвиток людства

Мета: ознайомити учнів та учениць із значення історії для вивчення та розуміння минулого; охарактеризувати поняття історичний факт, час, простір, історичні події та явища, наводити відповідні приклади; розвивати вміння виявляти, розрізняти причини і приводи, результати і наслідки історичних подій, явищ, процесів; виховувати усвідомлення себе частиною родини, народу, громадянства держави, людської спільноти в цілому; сприяти усвідомленню важливості вивчення історії для розвитку особистості як активного члена суспільства.

Очікувані результати: учень розуміє значення історії для вивчення та розуміння минулого; розрізняє історичний факт, час, простір, історичні події та явища, наводить відповідні приклади; з допомогою вчителя виявляє, розрізняє причини і приводи, результати і наслідки історичних подій, явищ, процесів; усвідомлює себе частиною родини, народу, громадянства держави, людської спільноти в цілому; розуміє значення вивчення історії для розвитку особистості як активного члена суспільства.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання

Слайд 4. Бесіда

Слайд 5-6. Робота з ілюстраціями. Бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Робота з термінами і поняттями

Слайд 8. Робота з підручником. Бесіда

Слайд 9. Робота в парах

Слайд 10-11. Робота в групах

Слайд 12. «Кошик ідей»

Слайд 13-14. Досліджуємо

Слайд 15-16. Читайликам

Слайд 17. Гімнастика для очей

Слайд 18-19. Робота з відео

Слайд 20-21. Робота з підручником. Бесіда

Слайд 22-23. Історична гра

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 24-26. Фронтальне опитування

Слайд 27. Самооцінювання. Online завдання

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні