Каталог матеріалів

Урок №2 з історії України та всесвітньої історії для 6 класу за І. Щупак, О. Бурлака - Історична періодизація: світ і Україна

Безкоштовно

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) І. Щупак

Урок №2. Історична періодизація: світ і Україна

Мета: ознайомити здобувачів освіти з історичною періодизацією; охарактеризувати основний критерій в археологічній періодизації; визначити хронологічні межі історії Стародавнього світу; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; математична компетентність; інформаційно-цифрова компетентність; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати засобами історії усвідомлення важливості вивчення історії України як невід’ємної важливої складової всесвітньої історії.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: знати поняття «періодизація історії людства»; вміти виокремлювати в тексті основне і другорядне; формулювати та обстоювати в дискусії власні погляди та переконання на різноманітні теми історії та суспільства; розуміти періодизацію людства як спосіб упорядкування історії, критерії, які використовують для «періодизації історії».

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Фронтальне опитування

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд 4. Слово вчителя

Слайд 5-6. Робота в парах

Слайд 7. Фронтальне опитування

Слайд 8. Досліджуємо. Бесіда.

Слайд 9. Робота з підручником

Слайд 11-14. Робота в групах

Слайд 15. Гімнастика для очей

Слайд 16. Online завдання

Слайд 17. Слово вчителя

Слайд 18. Практичне завдання

Слайд 19. Online завдання

Слайд 20-21. Робота в групах

Слайд 22. Робота в парах. Творче завдання

Слайд 23. Вправа «Крісло автора»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 24. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні