Каталог матеріалів

Урок №2 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за О. Шиян - Добробут громади і умови життя. Складники суспільного добробуту.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 6 класу за програмою НУШ

Урок №2. Добробут громади і умови життя.

Мета: знати, що є складником суспільного добробуту; розмірковувати над питанням, що таке умови життя, хто їх створює; як добробут людини залежить від добробуту громади; пояснювати, що утворює спільноту, що пов¢язує людей в спільноті.

Очікувані результати: учень пояснює поняття «громада», «якість життя населення», що таке умови життя, хто створює умови для життя в громаді; знають як добробут людини залежить від добробуту громади.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4-5. Які є складники суспільного добробуту?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6. Шестикласники та шестикласниці обговорювали, що таке громада. Які міркування ти вважаєш правильними? Доповни відповіді учнів та учениць. Поясни свою думку.

Слайд 7. Словникова робота.

Слайд 8. Що таке умови життя, хто їх створює?

Слайд 9. Словникова робота.

Слайд 10. Гімнастика для очей.

Слайд 11-13. Як добробут людини залежить від добробуту громади?

Слайд 14. Оберіть в інфографіці “Умови життя громади” одну з умов. За 3 хвилини наведіть приклади її забезпечення у вашій громаді. Після виступу всіх груп обговоріть результати спільної роботи, зробіть висновки.

Слайд 15. Що ще ви хотіли б дізнатися чи дослідити щодо умов життя

у вашій громаді?

Слайд 16.  Як добробут людини залежить від добробуту громади?

Слайд 17. Закон говорить!

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Запиши в зошиті.

Слайд 20. Учитель запропонував обрати будь-яку професію та уявити, як

без неї змінилося б життя у громаді. Ось що написав Андрій.

Слайд 21. Змоделюй ланцюжок наслідків зникнення будь-якої професії.

Поділися своїми міркуваннями у класі.

Слайд 22. Чи завжди ви помічаєте й поважаєте працю людей, які вас

оточують? Обговоріть це. Які професії можна назвати “невидимими”? Що робити, аби вони стали видимими?

Підсумок

Слайд 23. Запиши в зошиті.

Слайд 24. Прочитай пояснення і підказки, корисні поради, лайфхаки.

Слайд 25. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 26. Рефлексія «Запитання від віртуального друга».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні