Каталог матеріалів

Урок №2 з інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за Воронцовою Т. В. - Безпека і ризики.

Безкоштовно

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Здоров’я, безпека та добробут» з використанням навчального посібника «Здоров’я, безпека та добробут» Т. Воронцова, В. Пономаренко.

Урок №2. Безпека і ризики.

Мета: формувати в учнів свідомість щодо основних аспектів безпеки та уміння оцінювати ризики в різних контекстах, дати учні повинні зрозуміти, що таке безпека і як вона впливає на якість життя людини, розглянути фізичну, соціальну, психологічну та цифрову безпеку, розповісти, що таке ризики та як вони пов'язані з можливими негативними наслідками, вивчити чинники, які можуть впливати на рівень безпеки в різних сферах життя, вчити оцінювати ризики в різних ситуаціях.

Очікуванні результати: учні повинні чітко розуміти, що означають терміни "безпека" і "ризики", вони можуть надавати визначення цих понять та використовувати їх у контексті різних життєвих ситуацій, розглядають фізичну, соціальну, психологічну та цифрову безпеку, розуміють, як ці аспекти взаємодіють та впливають на їхнє повсякденне життя, здатні визначати потенційні ризики в різних ситуаціях, аналізують як внутрішні, так і зовнішні чинники, які впливають на рівень безпеки в різних ситуаціях.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Дай відповіді на запитання.

Слайд4-5. Словничок.

Слайд6. Запам’ятай.

Слайд7. Робота з підручником.

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Робота з підручником.

Слайд10. Про які небезпеки попереджають ці знаки? Обговоріть види ризиків, що існують.

Слайд11. Вправа «Трибуна думок»

Слайд12. Гімнастика для очей.

Слайд13. Робота з підручником.

Слайд14. Перегляд відео.

Слайд15-16. Словничок.

Слайд17. Які бувають надзвичайні ситуації? Доповни перелік.

Слайд18. Робота з підручником.

Слайд19. За допомогою блок-схеми на мал. 6 проаналізуйте ситуацій.

Слайд20. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Скажіть, яка це небезпечна ситуація природня чи створена людьми.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні