Каталог матеріалів

Урок №19 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Бібік Н. М. - Тварини восени.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку Я досліджую світ за підручником та зошитом «Я досліджую світ. 2 клас. Автори: Надія Бібік та Галина Бондарчук» для 2 класу за програмою НУШ

 

Урок №019. Тварини восени.

Очікувані результати: учні знайомляться із життям звірів восени, зі змінами, що відбуваються в їхньому житті; наводять приклади тварин, які змінюють забарвлення хутра, готують запаси кормів, які готуються до зимової сплячки; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, вчаться працювати з підручником та медіапродукцією; вчаться працювати в парах, групах.

Мета:

формування предметних компетентностей:

ознайомити учнів із життям звірів восени, зі змінами, що відбуваються в їхньому житті; вчити наводити приклади тварин, які змінюють забарвлення хутра, готують запаси кормів, які готуються до зимової сплячки; розвивати спостережливість, уміння порівнювати, узагальнювати; формувати навички охорони природи на прикладі звірів;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії, контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3.  Організація класу. Вправа «Чи все взяли на урок?».

Слайд 4. Ранкове коло.

Слайд 5. Гімнастика для очей.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 6.  Пригадай і скажи.

Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 7.  Чи помічав ти, що ….

Слайд 8.  Дай відповідь на запитання.

Слайд 9.  Деякі тварини засинають, але прокидаються щоб поїсти.

Слайд 10.  Інші впадають в сплячку і прокидаються весною.

Слайд 11.  Комахи.

Слайд 12.  Довідничок.

Слайд 13.  Перелітні птахи.

Слайд 14.  Довідничок.

Слайд 15.  Осілі пташки.

Слайд 16.  Дай відповідь на запитання.

Слайд 17.  Фізкультхвилинка

ІV. Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 18-19. Цікаво знати!

Слайд 20.  Перегляд мультфільму «Осінні турботи звірів».

Слайд 21.  Назви одним словом тварин за ознаками. Запиши.

Слайд 22. Розв’яжи кросворд.

Слайд 23.  Розфарбуй тільки перелітних птахів.

Слайд 24.  Хто з тварин змінює колір хутра восени? Обведи.

Слайд 25.  Хто де буде зимувати? З’єднай лініями відповідні малюнки.

Слайд 26-28.  Виконай завдання.

Слайд 29.  Online завдання.

Слайд 30.  Вправа «Мікрофон».

Рефлексія. Вправа «Оберіть свій олівець».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні