Каталог матеріалів

Урок №19 для 2 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Що таке погода?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №19. Що таке погода?

Мета: Дати учням поняття про погоду та її складові елементи; вчити спостерігати за погодою свого краю, ознайомити з народними прикметами передбачення погоди; розвивати спостережливість, кмітливість; виховувати розуміння важливості для людей знань про погоду та її зміни.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадай.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Поміркуй.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Поміркуй.

Слайд10. Як ти розумієш прислів’я.

Слайд11. Довідничок.

Слайд12. Словничок.

Слайд13. Довідничок.

Слайд14. Існують умовні позначки, які характеризують погоду.

Познайомся з деякими з них.

Слайд15. Поміркуй.

Слайд16. Розглянь малюнки. Розкажи, навіщо людям передбачати погоду.

Слайд17. Для прогнозування погоди, синоптики користуються сучасними приладами.

Слайд18. Довідничок.

Слайд19. Словничок.

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Люди навчилися передбачати погоду спостерігаючи за рослинами і тваринами.

Слайд22. Досліди.

Слайд23-24. Цікаво знати.

Слайд25. Назви природні явища.

Слайд26. Обери умовну позначку, яка характеризує зображену погоду.

Слайд27. Для роздумів.

Слайд28. Виправ помилки.

Слайд29. Кошик запитань.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30.Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні