Каталог матеріалів

Урок №19 з алгебри для 7 класу. О. Істер - Розв’язування типових вправ і задач

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку алгебри за підручником «Алгебра 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 19. Розв’язування типових вправ і задач.

Мета: формування понять: «тотожно рівні вирази»; «тотожність»; «тотожні перетворення виразів»; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні розуміють поняття «тотожні вирази» та здійснюють тотожні перетворення.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-11. Повторення. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 12-13. Рухлива вправа.

Слайд 14 - 21. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 3 рівня складності: № 281, 283, 285, 287, 289, 290.

Слайд 22. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23-24. Підготовка до НМТ. Завдання №1. Що можна записати замість *, щоб одержати тотожність: 5(8а-6) = *.

№2. Яка з рівностей не є тотожністю для будь-яких натуральних чисел а і с.

 Слайд 25-26. Задачі підвищеної складності:

У чемпіонаті міста з футболу беруть участь 11 команд. Кожна команда грає з іншими по одному матчу. Доведіть, що в будь-який момент змагань знайдеться команда, яка до цього моменту провела або парну кількість матчів, або ще не провела жодного.

Слайд 27. Життєва математика.

Клієнт поклав у банк п грн на депозит із накопиченням (капіталізацією) відсотків, за умовами якого суму річних відсотків додають до суми основного вкладу. Якою буде сума на його рахунку через 2 роки, якщо банк нараховує 7 % річних? Складіть вираз для розв’язування задачі.

Підсумок

Слайд 28. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 29. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 30. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні