Каталог матеріалів

Урок №19 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Художник-мультиплікатор. СМ: Зображення героїв мультфільму «Чіп і Дейл».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №19 Художник-мультиплікатор. СМ: Зображення героїв мультфільму «Чіп і Дейл». ХТД: Створення образу персонажа для мультфільму та його зображення (пластилін або олівці, фломастери)

Мета: ознайомити з процесом створення мультфільмів; формувати ключові, мистецькі предметні та міжпредметні компетентності, необхідні для художньо-творчого самовираження в особистому та суспільному житті; формувати прояви творчої ініціативи та намагання її реалізовувати, зокрема через втілення у практичній художньо-творчій діяльності (індивідуальній і колективній); удосконалювати навички ліплення з пластиліном: розкачування, розмазування, накладання, примазування; виховувати дружні відносини.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3-8. Розгадайте ребус та дізнайтеся, яка тема нашого уроку.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд9. Гра «Мікрофон»

Слайд10-13. Відгадайте назву мультфільму, переглянувши його уривок.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд14. Сьогодні ми ознайомимося з цікавою професією художника - мультиплікатора.

Слайд15. Чи знаєте ви, як створюються мультфільми? Перегляньмо фрагмент та дізнаємося.

Слайд16. Роздивіться, яких героїв мультфільму «Чіп і Дейл» створив художник-мультиплікатор.

Слайд17. Поміркуйте, як були створені герої мультфільмів.

Слайд18. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд19-20. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд21. Придумайте персонажа для мультфільму та зобразіть його

(пластилін або олівці, фломастери)

Слайд22. Послідовність малювання колобка

Підсумок

Слайд23. Рухлива вправа

Слайд24. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд25. Впізнайте українські мультфільми. Які персонажі вам сподобались і чим? Поясніть свою думку.

Слайд26. Подивіться відео, як ваш одноліток створює мультфільми. Проекспериментуйте: спробуйте теж самостійно відзняти мультфільм, використовуючи пластилінові фігурки.

Рефлексія

Слайд27. Рефлексія «Загадкові листи»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні