Каталог матеріалів

Урок №18 для 1 класу з математики за Гісь О. М., Філяк І. В. - Закріплення чисел першого десятка. Відмінність між кількістю об’єктів і порядковим номером об’єкта.

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «за підручником О. М. Гісь, І. В. Філяк»

Урок №18. Закріплення чисел першого десятка. Відмінність між кількістю об’єктів і порядковим номером об’єкта.

Мета: закріплювати знання і послідовність натуральних чисел у межах 10, уміння позначати числа цифрами; дати дітям поняття про відмінність між кількістю об’єктів і їхнім порядковим номером; вправляти дітей у виконанні практичних дій з об’єднання предметів (множин) і вилучення частини предметів (підмножин); розвивати у дітей спостережливість, уважність; виховувати культуру поведінки у громадських місцях і в транспорті, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3-6. Повторення вивченого матеріалу. Гра «Вітерець і листочки»

Слайд 7. Лічба у прямому та зворотному порядку

Слайд 8-9. Мотивація навчальної діяльності

Слайд 10. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 11-13. Робота з підручником. Закріплення чисел першого десятка

Слайд 14. Дихальна гімнастика

Слайд 15. Підготовка до математичного диктанту

Слайд 16. Математичний диктант

Слайд 17. Перевірка математичного диктанту

Слайд 18. Фізкультхвилинка

Слайд 19. Настанова вчителя. Сиди правильно

Слайд 20. Робота у зошиті

Слайд 21. Пальчикова гімнастика

Слайд 22. Робота у зошиті

Слайд 23. Рухлива вправа

Слайд 24. Робота з підручником. Натуральні одноцифрові числа

Слайд 25. Робота над завданням

Слайд 26-27. Обери відповідний запис

Слайд 28. Рефлексія. Бесіда

Слайд 29. Рефлексія «Загадкові листи»

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні