Каталог матеріалів

Урок №18 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Танець, пози і рухи танцівників. СМ: Ф. Харді «Танок голландських дітей»; П. Шассель «Фанданго»;

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №18 Танець, пози і рухи танцівників. СМ: Ф. Харді «Танок голландських дітей»; П. Шассель «Фанданго»; «Тарантела». ХТД: Зображення дітей, які весело танцюють (олівці, фломастери)

Мета: ознайомити учнів із правилами зобра­ження людини у русі; навчати передавати основні рухи людини; озна­йомити із правилами побудови людського тіла; розвивати увагу, уміння аналізувати фігуру людини, визначати пропорції; розвивати вміння насолоджуватися творами образотворчого мистецтва, аналізувати їх; формувати естетичні почуття, смак; прищеплювати зацікавленість творами образотворчого мистецтва.

 

Обладнання: мультимедійний комплект, олівці, фломастери.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-8. Розгадайте ребус.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд9. Одним із видів мистецтва є танець. Кожна європейська країна пишається своїми народними танцями.

Слайд10. Розповідь вчителя

Слайд11. Розгляньте світлини. Як художники передають характерні

пози та рухи танцівників?

Слайд12-13. Запам’ятайте!

Практична діяльність учнів

Слайд14-15. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд16. Намалюйте дітей, що весело танцюють ( кольорові олівці або фломастери).

Слайд17. Послідовність малювання дітей, що весело танцюють (кольорові олівці або фломастери)

Підсумок

Слайд18. Рухлива вправа

Слайд19. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд20. У вільний час спробуйте виконати рухи танцівників і танцівниць, зображених на картинах.

Рефлексія

Слайд21. Вправа «Інтерв’ю»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні