Каталог матеріалів

Урок №18 для 1 класу з математики за С. Логачевською - Склад числа 3. Розпізнання геометричних фігур.

Нова українська школа - http://vsimppt.com/

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника за підручником «Математика. Автори: С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська,

О. А. Комар (2018)» для 1 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №18. Склад числа 3. Розпізнання геометричних фігур

Мета: закріпити знання складу числа 3, уміння утворювати рівності на основі складу числа; закріплювати у школярів навички лічби у межах 10; розвивати мислення, уважність; виховувати охайність; ознайомити дітей із геометричними фігурами; навчити школярів розпізнавати форму оточуючих предметів, розпізнавати предмети за їхньою формою; виховувати відповідальне ставлення до виконання правил дорожнього руху.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Підготовчі вправи. Лічба

Слайд 4. Підготовчі вправи. Гра «Злови трійку»

Слайд 5. Робота над загадкою

Слайд 6. Лічба. Геометричні фігури

Слайд 7. Мотивація навчальної діяльності. Вправа «Знайди зайве»

Слайд 8. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 9-10. Робота з підручником. Склад числа 3

Слайд 11. Гімнастика для очей

Слайд 12-14. Робота з підручником. Склад числа 3

Слайд 15. Робота з підручником. Склад числа 3. Гра «Магазин»

Слайд 16. Робота з підручником. Логічне завдання

Слайд 17. Фізкультхвилинка

Слайд 18-19. Настанова вчителя. Сиди правильно. Орієнтування у зошиті

Слайд 20-22. Робота у зошиті

Слайд 23. Пальчикова гімнастика

Слайд 24-25. Робота у зошиті

Слайд 26. Рухлива вправа

Слайд 27-28. Закріплення вивченого матеріалу

Слайд 29. Закріплення поняття про число 3

Слайд 30. Правила дорожнього руху

Слайд 31. Рефлексія. Вправа «Скриньки настрою»

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні