Каталог матеріалів

Урок №18 для 4 класу з Я досліждую світ за О. Волощенко - Де з'явилися цукерки?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №18. Де з'явилися цукерки? 

Мета: ознайомити учнів із виникненням цукерків, активізувати пізнавальну діяльність дітей, їхній життєвий досвід; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування, естетичний смак; виховувати пізнавальний інтерес.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу. Рухлива гра на згуртування колективу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5-6. Розгадай ребус і довідайся, яку країну вважають батьківщиною цукерок.

Слайд7. Довідничок .

Слайд8. Склади речення з поданих слів і довідайся, якими були перші цукерки.

Слайд9. Чию позицію ти підтримуєш? Обґрунтуй свою думку.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Розглянь таблицю.

Слайд12. На основі даних, наведених у таблиці, визнач істинні твердження.

Слайд13. Досліди.

Слайд14. Розглянь солодкі букети. Спробуй зроби такий і ти. Подумай, кому хочеться його подарувати.

Слайд15-16. Прочитай текст. Біля кожного абзацу постав відповідний знак.

Слайд17.Фізкультхвилинка.

Слайд18-20. Прочитай текст. Біля кожного абзацу постав відповідний знак.

Слайд21. Обчисли.

Слайд22. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Як виготовляють льодяники?

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні