Каталог матеріалів

Урок №18-20 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Які в осені ознаки. Які осінні місяці? Складання казки «Три сини осені» Екскурсія. Як змінилась природа восени.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника. Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич..

Урок №18-20. Які в осені ознаки. Які осінні місяці? Складання казки «Три сини осені» Екскурсія. Як змінилась природа восени.

Мета: поглибити знання учнів про явища природи восени; формувати в учнів уявлення про ознаки осені; ознайомити учнів з осінніми місяцями; розкрити історію походження назв місяців осені; вчити описувати красу природи восени та позитивні емоції, які вона викликає; розвивати уяву, фантазію, мовлення, спостережливість, пам’ять; виховувати любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Відгадай загадку.

Слайд4. Дай відповідь на запитання.

Слайд5. Довідничок.

Слайд6. Цікаво знати.

Слайд7. Зміни, які відбуваються восени в живій природі.

Слайд8-12. Назви природне явище, яке ми можемо спостерігати восени.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Поміркуй.

Слайд15. Пригадай.

Слайд16. Квіти, що цвітуть восени.

Слайд17. Дай відповідь на запитання.

Слайд18. Відгадай загадку.

Слайд19. Походження назви місяця.

Слайд20. Гра «Що буває восени».

Слайд21. Відгадай загадку.

Слайд22. Походження назви місяця.

Слайд23. Відгадай загадку.

Слайд24. Походження назви місяця.

Слайд25. Словничок.

Слайд26. Прочитай прислів’я. Поясни як ти розумієш.

Слайд27. Назви у правильному порядку осінні місяці.

Слайд28. Обери явище природи, яке характерне для цієї пори року.

ЗВ (Закріплення вивченого)

Слайд29. Творче завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні