Каталог матеріалів

Урок №17 образотворчого мистецтва для 6 класу за Л. Кондратовою - Скарбниця зарубіжного мистецтва

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова»

Урок №17. Скарбниця зарубіжного мистецтва

Сприймання: Відеоролик «Шедеври анімалістичного жанру». Колективна робота «Пінгвіни Мадагаскару».

Створення виразних образів персонажів відомого мультфільму.

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, пластилін, дощечка, стеки..

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте.

Слайд4-10. Слово вчителя

Слайд11. Дізнайтеся про творчість усесвітньо відомих західноєвропейських анімалістів XIX – XX ст.

Слайд12. Дослідіть, хто з українських художників зображував тварин так, як К. Труайон або Ф. Марк (за вибором).

Слайд13. Слово вчителя

Слайд14. Об’єднайтесь у дві групи та розгляньте роботи італійських митців. Проаналізуйте пропорції, пози, миті застиглого руху тварин. Опишіть композицію та сюжет кожної картини.

Слайд15. Перегляньте відеоролик «Шедеври анімалістичного жанру».

Слайд16-18. Поради від майстрів

Слайд19. Запам’ятайте.

Слайд20. Гімнастика для очей.

Практична діяльність учнів

Слайд21-22 Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд23. Перегляньте уривок з мультфільму й оберіть, якого саме пінгвіна буде ліпити кожен з вас.

Слайд24-25. Колективна робота «Пінгвіни Мадагаскару». Створіть виразні образи персонажів відомого мультфільму.

Слайд26. Послідовність виконання

Слайд27. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд29. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд30. Оціни роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні