Каталог матеріалів

Урок №17 для 1 класу з письма за К. Пономарьовою - Написання великої букви А

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (письмо) з використанням навчального посібника «К. Пономарьова»

Урок №17. Написання великої букви А.

Мета: ознайомити учнів з великою рукописною буквою А, вчити її писати; формувати вміння з’єднувати велику букву А з малою та елементами букв (короткою похилою лінією, подовженою з петлею внизу, півовалом); удосконалювати вміння орієнтуватися в сітці зошита, не виходити за межі робочого рядка і надрядкової лінії, дотримуватися поля; удосконалювати вміння розповідати за малюнком; розвивати спостережливість, уміння порівнювати; виховувати охайність, старанність, бажання вживати фрукти, усвідомлюючи їх користь для здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2. Бесіда за малюнком. Назви об’єкти в слові яких є буква а.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд3-4. Наведіть подовжені лінії із заокругленням внизу праворуч, ліворуч.

Слайд5. Методика написання великої літери А.

Слайд6. Письмо в зошиті.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Письмо в зошиті.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Письмо в зошиті.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12. Письмо в зошиті.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Письмо в зошиті.

Слайд15. Рухлива вправа.

Слайд16. Письмо в зошиті.

Слайд17. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд18. Що зображено в першій вазі? Чи є в назвах фруктів буква А?

Слайд19-22. Якого кольору фрукти? Якого не вистачає в другій вазі? А в третій? Домалюємо.

Підсумок

Рефлексія