Каталог матеріалів

Урок №17 з музичного мистецтва для 7 класу. Л. Масол, О. Калініченко - Джаз — мистецтво імпровізації

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Калініченко»

Урок №17. Джаз — мистецтво імпровізації

СММ: С. Джоплін. Регтайм «The Entertainer» («Витівник»);

Композиція «Summertime» (Елла Фіцджеральд, Луї Армстронг).

Луї Армстронг. Let My People Go!, Hello, Dolly! Д. Еллінгтон. «Караван». Дж. Косма. Блюз «Опале листя» (в різних аранжуваннях).

ХТД: Дж. Косма. Опале листя (вокаліз)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Обговоріть.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-9. Слово вчителя

Слайд10. Прослухайте: Скотт Джоплін. Регтайм «The Entertainer» («Витівник»).

Слайд11. Обговоріть.

Слайд12-14. Слово вчителя

Слайд15-17. Музична грамота

Слайд18. Гімнастика для очей

Слайд19. Прослухайте: Композиція «Summertime» (Елла Фіцджеральд, Луї Армстронг).

Слайд20. Прослухайте: Луї Армстронг. «Let My People Go!».

Слайд21. Прослухайте: Луї Армстронг. «Hello, Dolly!».

Слайд22. Обговоріть.

Слайд23. Розгляньте зображення.

Слайд24-26. До портретної галереї

Слайд27-31. Слово вчителя

Слайд32. Прослухайте джазову композицію: Дюк Еллінгтон. «Караван».

Слайд33. Обговоріть.

Слайд34. Прослухайте: Джозеф Косма. Блюз «Опале листя».

Слайд35. Виконайте мелодію блюзу вокалізом (як варіант — застосуйте скет або придумайте слова), імпровізуйте ритмічний супровід.

Слайд36. Слово вчителя

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд37-39. Мистецька скарбничка

Слайд40. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд41. Самостійне дослідження, медіапошук

Слайд42. Фантазуємо, експериментуємо, діємо

Рефлексія

Слайд43. Оцініть роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні