Каталог матеріалів

Урок №17 для 1 класу з математики за Гісь О. М., Філяк І. В. - Числа першого десятка. Найменше й найбільше число серед чисел першого десятка.

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «за підручником О. М. Гісь, І. В. Філяк»

Урок №17. Числа першого десятка. Найменше й найбільше число серед чисел першого десятка. Лічба в прямому і зворотному порядку.

Мета: навчити дітей називати числа у прямому і зворотному порядку в межах 10; закріплювати розуміння сутності натурального числа як кількісної характеристики скінченою непорожньої множини; розвивати у дітей спостережливість, логічне мислення; виховувати інтерес до вивчення математики, працелюбність.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3-5. Повторення вивченого матеріалу

Слайд 6. Гра «Мальвіна і Буратіно»

Слайд 7. Мотивація навчальної діяльності. Лічба у порядку зростання

Слайд 8. Мотивація навчальної діяльності. Лічба у порядку спадання

Слайд 9. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 10. Довідничок

Слайд 11. Вивчення нового матеріалу. Гра «Намисто»

Слайд 12. Гімнастика для очей

Слайд 13. Робота з підручником. Перший десяток. Прямий та зворотній порядок

Слайд14. Робота з підручником. Робота над завданням

Слайд15-16. Робота з підручником. Робота над завданням

Слайд17. Гра «Веселі бульбашки»

Слайд 18. Фізкультхвилинка

Слайд 19. Настанова вчителя. Сиди правильно

Слайд 20-21. Робота у зошиті

Слайд 22. Пальчикова гімнастика

Слайд 23. Робота у зошиті

Слайд 24. Рухлива вправа

Слайд 25-26. Робота над завданням. Порівняння

Слайд 27. Закріплення матеріалу

Слайд 28. Рефлексія. Бесіда

Слайд 29-30. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні