Каталог матеріалів

Урок №17 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Чим цікаве Сонце? «Чи можна побачити сонячних зайчиків у похмуру погоду?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №17. Чим цікаве Сонце? «Чи можна побачити сонячних зайчиків у похмуру погоду? Які предмети їх утворюють?»

Мета: ознайомити дітей з поняттям «сонячний зайчик, як вони виникають, показати на практиці як виникають «сонячні зайчики»; дослідити, які предмети потрібні для виникнення «сонячного зайчика». Пробуджувати інтерес до навколишнього світу, розвивати фантазію, виховувати інтерес до природних явищ.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5-7. Розгадай ребус.

Слайд8. Відповідь.

Слайд9. Як ти гадаєш, які висловлювання про Сонце істинні, а які хибні?

Слайд10. Перегляд відео «Дивовижна зірка Сонце»

Слайд11. Сонце – найбільша зоря.

Слайд12. Сонце знаходиться дуже далеко від Землі.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14-15. Щоб долетіти до сонця:

Слайд16. Сонячний промінь долає цю відстань за:

Слайд17. Слово вчителя.

Слайд18. Словничок.

Слайд19. Як з’являється сонячний зайчик?

Слайд20. Досліди, чи можуть інші блискучі предмети "пускати" сонячні зайчики.

Слайд21. Розглянь прогноз погоди і порадь дітям, у які дні тижня можливо пускати сонячні зайчики? Чому?

Слайд22. Досліди.

Слайд23. Мультфільм «Сонячний зайчик»

Слайд24.Фізкультхвилинка.

Слайд25. Творча праця

Слайд26. Розкажи.

Слайд27. З’єднай стрілочками предмети і їх тіні.

Слайд28. Поміркуй.

Слайд29. Познач символом репліки, які міг би сказати сонячний промінчик.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. Обери предмети, які допоможуть тобі утворити «сонячного зайчика»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні