Каталог матеріалів

Урок №17-18 для 3 класу з дизайну і технологій за Волощенко О.В. - Плетіння різдвяного снопа

«____»___________.20___ року

Конспект до уроку дизайн та технології з використанням навчального посібника «Я досліджую світ» авторів О. Волощенко, О. Козак, Г. Остапенко

Урок №17-18. Плетіння різдвяного снопа

Очікувані результати: учень працює з ручними інструментами, дотримується безпечних прийомів праці та норм санітарії; виготовляє поетапно виріб за визначеною послідовністю; здійснює розмітку ліній на папері і картоні; дотримується послідовності виготовлення виробу з допомогою вчителя.

Мета: формування ключових та предметної проєктно-технологічної компетентностей, необхідних для розв’язання життєвих проблем у взаємодії з іншими, культурного й національного самовираження. Виконання елементарних графічних зображень; читання інструкційних карток із зображеннями для поетапного виготовлення виробу.

Обладнання для учнів: колоски жита та пшениці, овес, льон, безсмертник, мак, ножиці, нитки.

Обладнання для вчителя: зразок готового виробу, мультимедійне обладнання.

 

Хід уроку

Організація класу

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Мотивація навчальної діяльності

Актуалізація опорних знань

Слайд3. Правила безпеки на уроках дизайну та технологій.

Повідомлення теми і мети уроку

Засвоєння нових знань

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Дайте відповіді на запитання.

Слайд5. Найбільшим зимовим родинним святом є Різдво.

Слайд6. Звичаї та традиції на Різдво в Україні.

Слайд7-8. Звичаї та традиції на Різдво.

Слайд9. Залежно від регіону він має різні назви.

Слайд10. Звичаї та традиції на Різдво.

Слайд11. Чи знаєте ви, хто сповістив радісну звістку про народження Ісуса Христа?

Слайд12. Перегляд навчального відео

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Інструктаж.

Практична діяльність учнів

Слайд15. Демонстрація інструкційної картки. Робота за поданим планом.

Демонстрація виробів

Слайд16. Виставка робіт (фотосесія).

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні