Каталог матеріалів

Урок №16 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Утворення числа 4 із числа 3 і числа 3 із числа 4. Письмо цифри 4. Порівняння чисел у межах 4. Вимірювання лінійкою.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №16. Утворення числа 4 із числа 3 і числа 3 із числа 4. Письмо цифри 4. Порівняння чисел у межах 4. Вимірювання лінійкою.

Мета: формувати поняття число і цифра 4, вміння визначати розміщення предметів у просторі, вміння вимірювати умовними мірками. вміння порівнювати предмети, узагальнювати за спільними ознаками, класифікувати — розбивати предмети на групи за спільними ознаками; закріпити вміння визначати спільні та відмінні ознаки на основі зіставлення предметів; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-6. Усний рахунок. Робота з цеглинками LEGO. Обери цеглинку на якій цифра вказує на кількість зображених предметів.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Графічний диктант

Слайд 8. Скільки ляпок живе у будиночку зліва, справа? Як можна утворити число 4 із числа 3? 4 – це 3 і 1. Як можна утворити число 3 із числа 4? 3 – це 4 без 1. №1 с 18.

Слайд 9. Полічи листочки в кожній групі. Склади нерівності. №2 с 18.

Слайд 10. Довжину можна виміряти лінійкою. Шкалу лінійки поділено на сантиметри. Яка довжина відрізка. Яка довжина відрізка зліва, справа? Порівняй 1 см і 4 см. №3 с 18.

Слайд 11. Які кольори та звуки на шкільному подвір’ї ? У кого з птахів найкоротша пісня? Накресли відрізок такої довжини (1 буква – 1 см). №4 с 18.

Слайд 12. Рухлива вправа.

 Слайд 13. Де який колір живе? №5 с 18.

Слайд 14. Робота з зошитом. Обведи червоним кольором однакові смужки. Домалюй ще одну таку саму за довжиною смужку. №1 с 16

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

 Слайд 16. Робота з зошитом. Малюнок на якому м’ячів порівну обведи синім олівцем, а малюнок з різною кількістю м’ячів – зеленим олівцем. №2 с 16.

Слайд 17.  Робота в зошиті. Розфарбуй кільця піраміди знизу догори так: 1) зелений, червоний, жовтий, синій; 2) синій , червоний, жовтий, зелений. №3 с 16.

Слайд 18. Рухлива вправа

Слайд 19 . Робота в зошиті. Хвилинка каліграфії №4 с 16.

 Слайд 20. Число та цифра 4 (відео)

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні