Каталог матеріалів

Урок №15 для 3 класу з я досліджую світ за Г. Гільберг - Узагальнення і систематизація знань учнів. Діагностична робота з тем «Я і моя шкільна громада», «Я і моя сім’я»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.

Урок №15. Узагальнення і систематизація знань учнів. Теми «Я і моя шкільна громада», «Я і моя сім’я»

Мета: узагальнити знання учнів за темами «Я і моя шкільна громада» та «Я і моя сім’я»; розвивати спостережливість, вміння коригувати свої дії відповідно до ситуацій; продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Ранкове коло.

Слайд4. Фенологічні спостереження.

Слайд5. Пригадайте, до яких кіл спілкування ви можете належати.

Слайд6. Пригадайте, що таке спільнота?.

Слайд7. Пригадуємо.

Слайд8. Жодна спільнота неможлива без взаємодії.

Слайд9. Установіть відповідність.

Слайд10. Встановіть відповідність між терміном та його значенням.

Слайд11. Пригадаємо права та обов'язки учнів.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Установіть відповідність між обов'язками дитини та їхніми тлумаченнями.

Слайд14. Гра-вікторина «Мої права та обов'язки».

Слайд15. Пригадуємо.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд16. Якому малюнку відповідає слово «рівність», а якому – «справедливість»? Поясніть.

Слайд17. З'ясуйте зміст прислів'їв.

Слайд18. Сім'я – це ті, хто:.

Слайд19. Пригадуємо.

Слайд20. Жодна сім'я не може існувати без сімейного бюджету. Давайте пригадаємо з чого він складається?

Слайд21. Встановіть відповідність між терміном та його значенням.

Слайд22. Пригадай, для чого потрібний сімейний бюджет?.

Слайд23. Фізкультхвилинка.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні