Каталог матеріалів

Урок №15 для 4 класу з математики за С. Скворцовою - Досліджуємо задачі

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекту «Математика. 4 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 15. Досліджуємо задачі

Мета: узагальнити й систематизувати навчальний досвід відносно сюжетних задач. Узагальнити й систематизувати знання та вміння учнів відносно задач на знаходження суми, різницеве або кратне порівняння двох часток та обернених до них; задач на знаходження суми, різницеве чи кратне порівняння двох добутків та обернених до них; задач на знаходження четвертого пропорційного; задач на подвійне зведення до одиниці, задач на спільну роботу та про способи їх розв’язування. Вдосконалювати обчислювальні навички позатабличного множення та ділення.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 3-5. Узагальнення й систематизація вивченого. Усне опитування.

Слайд 6. Усний рахунок. Зошит «Працюю самостійно» № 1, с.14. Завдання 52. Знайди значення зашифрованих виразів, якщо позначає дію множення, а — дію ділення. Запиши результати.

Слайд 7. Рухлива вправа для очей

Слайд 8-9. Хвилинка каліграфії.

Слайд 10-12. Завдання 1. Розв’яжи задачу 1. Зістав задачі 1 і 2; 2 і 3. У чому відмінність? Як ця відмінність вплине на розв’язання задачі 2? задачі 3?

Слайд 13. Завдання 2. Знайди значення виразів.

Слайд 13. Завдання 3. Знайди значення виразів різними способами.

Слайд 14. Фізкультхвилинка

Слайд 15. Завдання 3. Виконай ділення з остачею. Усно перевір результати.

Слайд 16. Завдання 4. Розв’яжи рівняння.

Слайд 17. Завдання 5. Запиши у віконечках цифри, пропущені в істинних нерівностях.

Слайд 18. Завдання 6. Доповни квиток потрібними даними.

Слайд 19. Рухлива вправа.

Слайд 20-22. Завдання 1. Розв’яжи задачу 1. Зістав задачі 1 і 2; 2 і 3. У чому відмінність цих задач? Як вона вплине на розв’язання задачі 2 і 3?

Слайд 23. Завдання 2. Знайди значення виразів.

Слайд 24. Завдання 3. Обчисли значення виразів зі змінною.

Слайд 25-27. Завдання 4. Розв’яжи рівняння.

Слайд 28. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 29-30. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 31. Завдання для домашньої роботи.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні