Каталог матеріалів

Урок №15 для 2 класу з математики за Н.П. Листопад - Додавання чисел 5-9 до 6 з переходом через десяток. Обчи­слення значень виразів на дві дії. Розв'язування задач.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Н.П. Листопад»

Урок №15. Додавання чисел 5-9 до 6 з переходом через десяток. Обчи­слення значень виразів на дві дії. Розв'язування задач.

Мета: ознайомити з особливостями додавання числа 6 з переходом через десяток; вчити додавати числа частинами; обчислювати значення виразів на дві дії; виробляти культуру математичних записів; розвивати уміння грамотно, логічно, повно відповідати на запитання, аргументувати свої дії; розвивати логічне мислення, пам'ять, творчу активність учнів; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4-9. Прочитай вираз та назви результат.

Слайд10. Хвилинка каліграфії.

Слайд11. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд12. Розглянь схему та поясни, як виконали додавання чисел 6 і 5.

Слайд13. Обчисли. Запам’ятай результати обчислень.

Слайд14. Запиши приклади і розв’яжи їх.

Слайд15. Обчисли.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17. Досліди таблицю.

Слайд18. Називай колір, дай відповіді на запитання, виконай завдання.

Слайд19. Збільш на 5 кожне число в таблиці.

Слайд20. Заповни схему й розв’яжи задачу.

Слайд21. Рухлива вправа.

Слайд22. Прочитай задачу. Визнач, яка зі схем відповідає задачі. Розв’яжи задачу.

Слайд23. Дізнайся. У яку чашку наллють сік, а в яку – воду.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні