Каталог матеріалів

Урок №14 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Як відбувається коло обіг води в природі

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №14. Як відбувається колообіг води в природі.

Мета: ознайомити учнів з процесом колообігу води в природі, розуміти його важливість для екосистем та життя на Землі, формувати потребу в пізнанні природи, розвивати спостережливість, мислення, дбайливе ставлення до води, збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування;

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкова зустріч.

Слайд3. Позитивне налаштування на урок.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд6. Які властивості має вода?

Слайд7. Використовуючи зображення, розкажи, що ти знаєш про воду.

Слайд8. Розглянь малюнки. В яких станах зображена вода?

Слайд9. Коли вода переходить з рідкого стану в твердий.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Коли вода переходить з рідкого стану в газоподібний.

Слайд12. Висновок.

Слайд13. Поміркуймо.

Слайд14. Запам’ятай.

Слайд15-16. Де є вода?

Слайд17. Перегляд відео «Кругообіг води в природі»

Слайд18. Словничок.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20-22. Доповни речення.

Слайд23. Користуючись малюнком, розкажи як мандрує вода.

Слайд24. Online завдання.

Слайд25. Поміркуй.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Творче завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні