Каталог матеріалів

Урок №14 для 2 класу з курсу "Я досліджую світ" за Т. В. Воронцовою - Пустеля Сахара.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №14. Пустеля Сахара.

Мета: ознайомити учнів з інформацією про пустелю Сахару, її мешканцями та погодніми умовами.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкова зустріч.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Поміркуй.

Слайд6. Де розташовується найбільша пустеля світу?

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Довідничок.

Слайд9. Розглянь оазис в Африці.

Слайд10. Словничок.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Найпоширеніше дерево тут — фінікова пальма.

Слайд13. Рослинний світ Сахари досить бідний: це різні види кактусів, колючі чагарники, папороті.

Слайд14. Поясни як верблюжа колючка пристосувалася до важких умов пустелі.

Слайд15. Тварини Сахари також пристосувалися до умов пустель.

Слайд16. Проте деякі добре призвичаїлися до життя в пустелі. Вони «навчилися» довго обходитися без води.

Слайд17.Фізкультхвилинка.

Слайд18. Верблюди — кораблі пустелі.

Слайд19. Найбільша й найважливіша оаза Сахари — долина Нілу.

Слайд20. Цікавинка.

Слайд21. Пустеля Сахара.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Запитання від Мурчика.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні