Каталог матеріалів

Урок №14 для 1 класу з математики за С. Логачевською - Множина. Лічба елементів множини. Написання цифр.

Нова українська школа - http://vsimppt.com/

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника за підручником «Математика. Автори: С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська,

О. А. Комар (2018)» для 1 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №14. Множина. Лічба елементів множини. Написання цифр

Мета: навчити школярів писати цифру 2; утворювати пари предметів; виконувати практичні дії із групами об’єктів — об’єднання, вилучення частини предметів (підмножини) із загальної сукупності предметів (множини); вправляти дітей у лічбі, дотримуючись правил; розвивати мислення, мовлення, уважність; виховувати охайність, старанність.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3-4. Лічба у порядку зростання та у порядку спадання

Слайд 5-6. Актуалізація знань про утворення числа 2

Слайд 7. Слухання вірша «Черевички»

Слайд 8. Підготовчі вправи. Робота з сюжетними малюнками

Слайд 9. Мотивація навчальної діяльності

Слайд 10. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 11. Актуалізація знань. Елементи множини

Слайд 12-13. Елементи множини. Пара

Слайд 14-15. Лічба. Утворення пари

Слайд 16. Гімнастика для очей

Слайд 17. Робота з підручником. Елементи множини

Слайд 18. Робота з підручником. Логічне завдання

Слайд 19. Фізкультхвилинка

Слайд 20-21. Настанова вчителя. Сиди правильно. Орієнтування у зошиті

Слайд 22. Робота за віршем

Слайд 23. Робота у зошиті

Слайд 24. Пальчикова гімнастика

Слайд 25-27. Робота у зошиті. Робота в парах

Слайд 28. Рухлива вправа

Слайд 29. Робота над загадкою

Слайд 30-31. Закріплення вивченого матеріалу. Порівняння за висотою

Слайд 32. Рефлексія. Вправа «Мікрофон»

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні