Каталог матеріалів

Урок №14 для 2 класу з математики за Н.П. Листопад - Додавання чисел 4-9 до 7 з переходом через десяток. Розв’язування задач.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Н.П. Листопад»

Урок №14. Додавання чисел 4-9 до 7 з переходом через десяток. Розв’язування задач.

Мета: ознайомити з особливостями додавання числа 7 з переходом через десяток; вчити додавати числа частинами; виробляти культуру математичних записів; розвивати уміння грамотно, логічно, повно відповідати на запитання, аргументувати свої дії; розвивати логічне мислення, пам'ять, творчу активність учнів; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4-9. Прочитай вираз та назви результат.

Слайд10. Хвилинка каліграфії.

Слайд11. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд12. Розглянь схему та поясни, як виконали додавання чисел 7 і 4.

Слайд13. Обчисли. Запам’ятай результати обчислень.

Слайд14. Чим схожі й чим різняться вирази у стовпчиках?

Слайд15. Обчисли.

Слайд16. Зафарбувати відповідну кількість квадратів. Обчислити.

Слайд17. Обчисли.

Слайд18. Назви числа, пропущені в таблиці. Як знаходять невідомий від’ємник?

Слайд19. Заповни таблицю

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Що зображено на малюнку? Опиши ситуацію. Заповни схему й розв’яжи задачу.

Слайд22. Як дізнатися, скільки телят утекло?

Слайд23. Рухлива вправа.

Слайд24. Поміркуй та розв’яжи задачу усно.

Слайд25. Робота з підручником. Знайти та виконай №108 на сторінці 21.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні