Каталог матеріалів

Урок №14-16 для 3 класу музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Балет СМ: П. Чайковський. «Угорський танець», «Неаполітанський танець», «Іспанський танець» (із балету «Лебедине озеро»).

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №14-16. Балет СМ П. Чайковський. «Угорський танець», «Неаполітанський танець», «Іспанський танець» (із балету «Лебедине озеро»). ХТД «Дзвоники дзвенять (Jingle bells) (муз. і сл. Дж. П’єрпонта) (фрагмент) — розучування; вокальна імпровізація Мф «Барбі і лебедине озеро».

Мета: навчати учнів визначати особливості емоційного змісту, засоби музичної виразності, що відіграють вирішальну роль у створенні музичних образів; продовжити формувати в учнів зорово-слухове сприйняття; продовжувати працювати над поняттям «балет». Розвивати творчі здібності учнів. Прищеплювати, учням любов до музики, пісні, творчої праці; прищеплювати бажання навчатися.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. П. Чайковський. «Неаполітанський танець», «Іспанський танець», «Угорський танець (із балету «Лебедине озеро»).

Слайд6. Який характер танців?

Слайд7. Вибери слова, які характеризують музику танців.

Слайд8. М/ф «Барбі і лебедине озеро».

Слайд9. Послухаємо пісню «Дзвоники дзвенять».

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. «JINGLE BELLS» Музика і слова Дж. П’єрпонта (фрагмент).

Слайд12. Розучимо текст «JINGLE BELLS».

Слайд14. Виконання пісні «JINGLE BELLS».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні