Каталог матеріалів

Урок №14 для 4 класу з Я досліждую світ за О. Волощенко - Аналіз діагностувальної роботи. Робота над виправленням та попередженням помилок. Пригода перша. Як з'явилися музеї.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №14. Аналіз діагностувальної роботи. Робота над виправленням та попередженням помилок. Пригода перша. Як з'явилися музеї.

Мета: ознайомити дітей із виникненням музеїв, ознайомити з правилами культурної поведінки в музеї, формувати навички дотримання етикету, формувати вміння працювати в парах, колективі, збагачувати лексичний запас, виховувати шанобливе ставлення до працівників музею.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6-7. Вивчаючи цю тему ти:

Слайд8. Робота в підручнику.

Слайд9-10. Обчисли вирази і зістав з ключем. Запиши ім’я та прізвище автора пригоди, яку ти прочитаєш цього місяця.

Слайд11. Пригадай послідовність літер в абетці й запиши назву книжки.

Слайд11. Продовж речення.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14-16. Пригода перша «Як з’явилися музеї»

Слайд17.Гімнастика для очей.

Слайд18-20. Пригода перша «Як з’явилися музеї»

Слайд21. Виконай завдання.

Слайд22. Продовж речення.

Слайд23. Робота в зошиті.

Слайд24. Розкажи.

Слайд25.Фізкультхвилинка.

Слайд26. Робота в підручнику.

Слайд27. Розглянь піктограми, які трапляються в музеях. Що означає кожна з них?

Слайд28. Оціни, наскільки тобі подобається відвідувати музеї.

Слайд29. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. Виконай завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні