Каталог матеріалів

Урок №132 з української мови для 6 класу за Н. Голуб - Повторення та узагальнення вивченого в 6 класі. Будова слова. Орфографія

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови за підручником «Українська мова». Автори: Голуб Н., Горошкіна О. (2023)» для 6 класу за програмою НУШ.

Урок №132.

Тема: Повторення та узагальнення вивченого з розділу «Словотвір. Орфографія»

Мета: узагальнити знання учнів з розділу «Словотвір. Орфографія»; удосконалити знання про чергування приголосних в корені; визначати спосіб творення слів; обґрунтовувати важливість бережного ставлення до мови; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

Очікувані результати: учень/учениця називає звуки, що чергуються в корені; визначає спосіб творення слів; розрізняє відому і частково нову для себе інформацію; виявляє і виправляє помилки, допущені в тексті з урахуванням засвоєних мовних норм; вживає слова відповідно до їхнього лексичного значення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Запишіть сьогоднішню дату.

Слайд 6. Актуалізація опорних знань.

ІІ. Основна частина

Слайд 7. Гра «Конструктори або Склади слова».

Слайд 8. Поставте дієслова писати, сидіти, бігти у 1-шу особу однини. Підкресліть приголосні, що змінилися.

Слайд 9. Прочитайте текст, випишіть складні слова, визначте спосіб творення їх.

Слайд 10. Перевір себе.

Слайд 11. Установіть відповідність.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайди 13-14. Щоденні 5.

Слайд 15. Філворд «Професії», визначте способи творення знайдених слів.

Слайди 16-18. Розгадайте ребуси, визначте спосіб творення слова.

ІІІ. Заключна частина

Підсумок.

Слайд 19. Online завдання.

Домашнє завдання

Слайд 20. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія.

Слайд 21. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні