Каталог матеріалів

Урок №13 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Вступ до теми. В. Табур «Вероніка і рожева парасолька.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №13. Вступ до теми. В. Табур «Вероніка і рожева парасолька»

Мета: прогнозує орієнтовний зміст оповідання «Вероніка та рожева парасолька» (за однойменним твором Валентини Табур); за заголовком та ілюстраціями; виразно читати оповідання «Вероніка та рожева парасолька» (за однойменним твором Валентини Табур). Вчити учнів розповідати про свої враження (почуття та емоції) від змісту прочитаного художнього тексту; висловлювати думку про те, як факти, ідеї прочитаного можуть допомогти в конкретних життєвих ситуаціях; довідатися із легенд, коли і як з’явилися перші парасольки.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Слово вчителя.

Слайд5. Вивчаючи цю тему ти:

Слайд6. Робота в підручнику.

Слайд7-9. Прочитай текст. Біля кожного факту постав відповідний знак.

Слайд10. Розділи ланцюжок літер на окремі слова та дізнайся назви оповідань, які ти прочитаєш цього місяця.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12-14. Читаємо оповідання «Вероніка і рожева парасолька»

Слайд15. Обговорення прочитаного.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17. Поміркуй.

Слайд18. Оціни, наскільки тобі подобається розгадувати загадки.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд19. Дідусь із веронікою люблять розгадувати ребуси. Розгадай їх, вставивши назви нот.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні