Каталог матеріалів

Урок №13 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Порівняння чисел. Знаки «=», «≠», «» Письмо цифри 2.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №13. Утворення числа 2 із числа 1 і числа 1 із числа 2.
Письмо цифри 1

Мета: формувати поняття число і цифра 2, вміння визначати розміщення предметів у просторі, вміння порівнювати предмети, узагальнювати за спільними ознаками, класифікувати — розбивати предмети на групи за спільними ознаками; закріпити вміння визначати спільні та відмінні ознаки на основі зіставлення предметів; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-5. Усний рахунок

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6 . Лічба в порядку зростання та в порядку спадання.

Слайд 7. Робота в зошиті. Хвилинка каліграфії №4 с 13.

Слайд 8. Полічи рукотворні, природні об’єкти. Про що можна сказати : 1=1. Скільки дерев, кущів? Порівняй. Знаки <, > гострим кінцем указують на менше число . Запис 1<2 читай так: один менше від двох. Прочитай 2 > 1. №1 с 15.

Слайд 9-10. Що із чого? Про число яких об’єктів складено рівності: 1=1, 2=2. нерівності: 2>1 , 1<2, 1= 2? №2 с 15

Слайд 11. Склади рівності й нерівності за кількістю точок. №3 с 15

Слайд 12. Рухлива вправа.

 Слайд 13. Чого більше – природних чи рукотворних об’єктів? №4 с 15.

Слайд 14. Робота з зошитом. Поясни, чому за малюнками склали саме такі нерівності. Прочитай їх №1 с 13.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

 Слайд 16. Робота з зошитом. За малюнком упиши у квадратики цифри про кількість відрізків. Прочитай рівність. Домалюй ще по одному такому відрізку. Запиши рівність за отриманим малюнком.

 №2 с 15.

Слайд 17.  Робота в зошиті. Полічи фігури. Найменший трикутник розфарбуй, а однакові трикутники заштрихуй. №3 с 13.

Слайд 18. Гра «У магазині» . Назвіть кількість фруктів, щоб заповнити таблички.

Слайд 19. Рухлива вправа

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні