Каталог матеріалів

Урок №123 з української мови для 6 класу за Н. Голуб - РЗМ 28. Повторення вивченого про спілкування в 5 класі

 «____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за підручником «Українська мова». Автори: Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.» для 6 класу.

 

Урок №123. РЗМ 28. Повторення вивченого про спілкування в 5 класі

Мета: узагальнити та систематизувати знання про правила спілкування; удосконалити навички усного та письмового спілкування; розвинути вміння використовувати різні мовні засоби для досягнення цілей спілкування; розвивати творчі здібності; розширювати словниковий запас; виховувати культуру спілкування, повагу до співрозмовника; розвивати вміння слухати та чути інших; формувати навички толерантного спілкування.

Очікувані результати:

формування предметних компетентностей: учень/учениця дотримується правил спілкування; використовувати різні мовні засоби для досягнення цілей спілкування; веде усне та письмове спілкування відповідно до норм мови; висловлює власні думки та поважає думки інших.

Обладнання: мультимедійна презентація.

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайди 1-2.

Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку.

III. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Слово дня.

Слайд 7. Пригадуємо.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Підготуйте діалог, у якому використайте поданий нижче текст. Поділіться, які музеї ви відвідали. Які експонати справили на вас сильне враження? Визначте, чи було це спілкування гармонійним і цікавим. Чому?

Слайд 9. Прочитайте текст. Яку проблему в ньому порушено? Розкажіть, як би ви поводилися, якби потрапили в таку ситуацію. Чи траплялося вам щось подібне?

Слайд 10. До слів, позначених двома зірочками, доберіть синоніми.

Слайд 11. Гімнастика для очей.

Слайди 12-13. Прочитайте текст. З якою метою він створений і кому адресований? Як ви ставитеся до таких жартів? Який жарт можна вважати дотепним? Чи варто їх наслідувати? Відповідь обґрунтуйте.

Слайд 14. Як ви розумієте зміст передостаннього речення? До слів, позначених двома зірочками, доберіть синоніми. Поясніть написання виділеного слова.

Слайд 15. Прочитайте фразеологізми. Що вони означають? Які з них можна використати, оцінюючи витівки ютуберів?

Слайд 16. Перевір себе.

Закріплення вивченого

Слайд 17. Вправа «Мікрофон».

Слайд 18. Рефлексія. Вправа «Веселка».

Слайд 19. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні