Каталог матеріалів

Урок №12-13 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В - Культурні і дикорослі рослини. Комікс: «Корисні і поживні продукти»

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №12-13. Які пристрої допомагають нам під час подорожі. Комікс: «Корисні і поживні продукти» Діагностична робота.

Мета: поглибити знання дітей про перлини Волинської області; закріплювати вміння планувати подорож; закріпити знання про тваринний і рослинний світ; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Прочитай висловлювання. З яким із них ти погоджуєшся? Чому?

Слайд6. Роман довідався, що візитівкою Луцька є замок Любарта. Головним символом замку вважають В’їзну вежу, з якої відкривається чудова панорама. Обчисліть вираз і довідайтеся, яка її висота.

Слайд7. Замок Любарта - сердце Луцка. Україна вражає.

Слайд8. Поміркуй.

Слайд9. На якій купюрі зображено замок Любарта?

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Прочитай літери в послідовності кольорів світлофору й довідайся, який пристрій бере з собою у подорож батько Домініки. Запиши в зошиті.

Слайд12. Перегляд відео “Прогулянка Цуманською пущею”.

Слайд13. Робота в підручнику.

Слайд14. Поміняй літери місцями так, щоб прочитати слова — назви мешканців пущі.

Слайд15. Доповни схему та обчисли.

Слайд16. Перегляд відео “Танцюючий зубр”.

Слайд17.Фізкультхвилинка.

Слайд18. Робота зі стовпчиковою діаграмою

Слайд19. Робота в підручнику.

Слайд20. Дай відповідь на запитання.

Слайд21. Поміркуй.

Слайд22. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Сформулюй пораду.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні